Me këto ide pedykiri do të bëheni mbretëreshë plazhi (FOTO)

0
24

Vera dhe pushimet janë dy arsyet për të bërë manikyrin dhe pedikyrin më të mirë. Por, pothuajse secila vajzë ka vështirësi në përzgjedhjen e ngjyrës dhe dizajnit!

Ky artikull ju ofron një listë të dizajneve kreative që është e sigurt se do ta zgjojnë imagjinatën tuaj!

 

//klankosova/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.