Yllka Brada i rikthen ‘goblenat’ në modë

0
92

Yllka Brada prezanton koleksionin e saj të veçantë

Yllka Brada njihet si njëra ndër kreatoret më të veçanta shqiptare. Me stilet e saj unike Yllka ka bërë të pëlqehet nga të gjithë pa dallim.

Së fundmi Brada ka publikuar disa fotografi në Instagram të cilat i përkasin njërit prej koleksioneve të saj më të veçanta. Koleksion është i punuar me goblena, qëndisje këto të cilat për shumë njerëz kanë dal jashtë mode, por që artistja i ka përdorur në një mënyrë të veçantë dhe i ka sjellë shumë bukur.

Jo vetëm artistët po preferojnë të vishen me Bradën, me kreacionet e saj ajo po pëlqehet nga të gjithë adhuruesit e modës.

//21media/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.