Vrasësi më i fortë i celulitit: Përzieni këto dy përbërës dhe aplikojeni në zonën me celulit (Receta)

0
597

Edhe pse njerëzit mbipeshë kanë më shumë gjasa për të pasur celulit, ka edhe shumë femra të holla që ankohen nga ky problem. Megjithatë, ka disa trajtime natyrore për celulitin, të cilat mund t’ju ndihmojnë ta luftoni ose të paktën ta zbutni atë. 

Përsëriteni proçesin 3 herë në javë dhe nuk do ndiheni keq kur të shkoni në plazh. Sot ka shumë zgjidhje për të hequr qafe celulitin, por, si për çdo rast tjetër, ne kemi gjetur një zgjidhje natyrale!

Është treguar se përzierja e dy përbërësve ka efekt të mrekullueshëm dhe nuk ju kushton pothuajse asgjë!

Përbërësit:

  • Locion trupi,
  • Uthull molle.

Përgatitja:

Përzieni treçerekun e një filxhani me locion trupi me një lugë uthull molle. Lagni një peshqir, shtrydheni dhe vendoseni në pjesët e trupit ku keni celulit. Largojeni

//shije/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.