Keni probleme me buburrecat, ata urrejnë shkumësin

0
154

Një taktikë e një gruaje është bërë e famshme në internet pasi ka zbuluar një formë efektive për të larguar buburrecat nga shtëpia.

Christine Fox ka publikuar në Twitter disa fotografi dhe ka sqaruar se përmes një vije të bërë me shkumës buburrecat nuk i janë afruar gotës së saj me qaj.

“Buburrecat e urrejnë shkumësin”, ka shkruar ajo derisa ka dhënë detaje të kësaj taktike.

“Bëjeni një vijë me shkumës përreth pijeve ose ushqimit tuaj dhe ata nuk do ta kalojnë atë vijë”, ka thënë ajo.

//klan/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.