Trendet e 2018-ës po na surprizojnë…Vajza bëjini tuajat këto këpucë!

0
53

Këpucët janë mjaft të rëndësishme për tu kombinuar me veshjen e çdo vajze.

 

Përveç se të bukura ato kërkojnë këpucë të rehatshme dhe komode. Të qëndrosh mbi taka nuk është aq e thjeshtë, por në qoftë se gjeni të duhurat është e sigurt që nuk do ta keni probleme.

Shtëpitë e modës kanë prezantuar koleksionet e reja të këpucëve për vitin 2018. Mëposhtë do të shihni disa prej modeleve më “in”.


//kosovarja/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.