Ballina Etiketimet Trendi

Etiketim: trendi

Rikthehet trendi më i përfolur i të 90’ve

Vath në kërthizë, xhinse të shkurtra dhe flokë me ngjyra interesante, janë disa prej gjërave që kanë përfaqësuar vitet e 90’ta. Shumë vajza ëndërronin...

Modelet e paliçetave që do t’ju ngacmojnë dëshirën për të pasur...

Herë pas herë, në kohë të ndryshme, paliçetat rikthehen në modë kështu që mbajeni në mend për mos t’i flakur ato që keni blerë....

Box Bag të stinës, të vogla dhe super

Box Bag 2018 Janë çantat më të dëshiruara të momentit, fiksimi i ri i blogerëve të modës, dhe një nga aksesorët më të nevojshëm ku ia...

Stili i flokëve Marshmallow është trendi më i ri (Foto)

Trendi është i inspiruar nga pastat ngjyrë të bardhë, ndërsa flokët Marshmallow me nuanca të bardha, bionde dhe të hirta të cilat bashkë krijojnë...

Kurorat me guaska, trendi që po “çmend” vajzat

Harrojini lulet mbi kokë, tani vajzat po çmenden pas guaskave. Trendi i ri që po përhapet me shpejtësi lidhet ngushtë me stinën e verës. Një...

Trendi më i bukur i aksesorëve pranverorë

Për një gjë të gjithë entuziastët e modës janë dakord, se mund të bëni një veshje nga aksesorët. Andaj edhe jemi duke shkruar këtë...

Trendi i syzeve të rrumbullakëta, si t’i zgjedhim ato (Foto)

Syzet e rrumbullakëta janë kthyer në modë, me një shumëllojshmëri lentesh dhe shumë imagjinative. Nëse edhe ju po mendoni për këtë, këtu është se...

Këto modele xhemperësh duhet ti ketë secila femër

Nga jakat e mëdha kashmiri deri te kardiganet e gjatë…janë xhemperë që do t’ju ngrohin mirë gjatë tërë sezonit! Duke pasur parasysh që dimri ngadalë...

Bredhat rozë, trendi i këtij sezoni festiv

Të paktë janë personat të cilëve nuk u pëlqen ky sezon festiv, i karakterizuar me bredha, dekorime, e shumë gjëra tjera. Por tani, sipas statistikave...

Kapele “beret” për ditët e ftohta të dimrit (FOTO)

E kemi pare në pasarelat e brendeve më të njohura, pjesë e veshjeve të yjeve dhe nëpër Instagram të blogereve më të njohura. Është kapela...