Ballina Etiketimet Shkopinj

Etiketim: Shkopinj

Fruta në shkopinj. Vitaminat këtë verë do t’i marrim kështu

Të shoqëruara me jogurt ose salcë me bazë çokollatën e frutat e pyllit. Një ide e shkëlqyer gjithashtu që fëmijët t’i hanë frutat. Një...

Si të bëni “shkopinj” aromatikë që ju ndihmojnë të eliminoni stresin...

Bimët kanë një “frymë të shenjtë”, që bëjnë të mundur pastrimin e ambientit nga energjitë negative dhe i tejkalojnë ato. Kjo gjë në fakt...

Shkopinj me kripë, perfekte për të shoqëruar pijet tuaja!

A i kishit përgatitur ndonjëherë këta shkopinj të kripur? Tashmë është koha ti hidhni një sy recetës dhe ti realizoni nga duart tuaja...  Përbërësit 150 gr...