Ballina Etiketimet Shishqebap

Etiketim: Shishqebap

Shishqebapët më të shijshëm, përgatiten në këtë mënyrë!

Hahen me duar, por nuk janë ekzaktësisht “finger food”.  Një pjatë mjaft e lehtë, argëtuese dhe që përgatitet në pak kohë. Ekzistojnë shishqebapë për çfarëdolloj...

Shishqebap me piperka shumëngjyrëshe

Shishqebapë të tillë, me piperka shumëngjyrëshe zorr se keni përgatitur. Koha për ti bërë dhe në fund të na "falenderoni".  Mësoni si: Përgatitja: Shkopinj për shishqebap 400 gram...

Shishqebap pule me perime

Përbërësit: 600 gr. stek pule 2 kokë qepë 150 gr. shampinjona të freskëta 2 speca Vaj Kripë dhe piper i zi Koha e nevojshme për përgatitjen e kësaj recete është 20...