Ballina Etiketimet Çizmet

Etiketim: Çizmet

Zhduki çizmet dhe këpucët. Këto janë atletet më në modë

Më në fund i ftohti iku. Do të ketë shi edhe disa ditë, por e rëndësishme është që temperaturat do të jenë mjaftueshëm të...

Këto çizme jo të shëndetshme për ju!

Janë një nga modelet më të dashura për të gjitha! Por, duket se çizmet e famshme të Coleen Rooney dhe Myleene Klass, kanë një lloj...

Ide si të kombinoni çizmet deri tek kyçi me fustane apo...

Jemi pikërisht në atë periudhë të viti kur nuk mund të vishni as sandalet e as këpucët e dimrit! Çizmet deri tek kyçi duket...

Çizmet e dimrit 2017

Çizmet e dimrit të 2017 janë të larta mbi gju. Cuissardes janë sinonim i sensualitetit. Perfekte në kombinim me minifund, pantallona të ngushta, dhe...

Si të pastroni çizmet e lëkurës

Është zyrtarisht sezoni i çizmeve. Çizmet janë investimi më i mirë që ju mund të bëni tek veshjet e dimrit. Janë një zgjidhje për...

Si t’i bartni çizmet e gjata deri mbi gjunjë (FOTO)

Edhe pse ekzemplarët e lëkurës, të cilët sipas rregullit kushtojnë goxha dhe janë më të qëndrueshëm dhe më cilësorë, kjo nuk është e thënë...