Supa numër 1 në botë për humbje peshe, Arti Soup nga Cityshop

0
1734

Arti Soupju mundëson të arrini rezultate të shpejta shumë lehtë. Me përdorimin e Arti Soup mund ta vëreni ndryshimin në më pak se 7 ditë.

Arti Soup është e shijshme në çdo stinë, mund të pihet si e ngrohtë ashtu edhe e ftohtë. Në ditët e nxehta ju vetëm shtoni supës ujë të ngrohtë, përzijeni dhe vendosni në frigorifer për pak kohë. Arti Soup përmban një përzgjedhje të perimeve natyrore në çdo gotë duke përfshirë:

  • Spinaq,
  • Brokoli të bardhë
  • Artiçokë.

Arti Soup ndihmon në metabolizëm me anë të vitaminave, mineraleve dhe perimeve krejtësisht natyrale që ju ofrojn rezultate të vërteta.E gjitha që duhet të bëni është ta konsumoni këtë krem-supe një herë në ditë, para drekës dhe rezultatin do ta vëreni brenda një jave.Kjo krem-supë ka shije të mahnishtme të bimës Artiçokë të rritur në Francë, nuk është vetëm e shijshme por përmban edhe fuqi aktive për humbje peshe me anë të përmirësimit të metabolizmit.

               Një paketim Arti Soup përmban 14 supa                 

Me Arti Soup ju do të humbni peshë aq thjeshtë…vetëm hapni gotën, mbusheni me ujë të nxehtë dhe shijojeni
Përbërsit kryesor të Arti Soup:
Përbërsi kryesor i Arti Soup është ekstrakti i bimës Artiqokë i marrë nga gjethet e saj. Këto gjethe përmbajn një komponent special, natyral që quhet “Cynarine”Cynarine ndihmon në uljen e lipideve yndyrore në gjak duke ju ofruar humbje peshe.
Përbëres tjeter kryesor në Arti Soup është ekstrakti Guarana i cili funkisonon në harmoni me vitaminat:
B11,
B3,
B5,
B6,
B8,
  B12.
Së bashku ata krijojn neutralizim në metabolizëm që ofron zhdukje të yndyrës dhe humbje të kalorive dhe rezulton në rënie të peshës.
Fletushka bashkangjitëse e Programit Arti Soup

Kjo fletushkë përmban përshkrime hap pas hapi dhe me receta të shijshme dhe të shëndetshme për ide ushqimesh të përditshme, plus programin për ushtrime të lehta e të efektshme që ju ndihmon të humbni peshë më shpejtë.


Për më shumë shkarkoni fletushkën:

                   KËTU                   

 

 

Guida e Programit Arti Soup

Rezultatet pas përdorimit të Arti Soup
 
Rezultatet janë: bel i ngushtë, bark dhe këmbë të formësuara me vetëm një supë të shijshme në ditë! Rezultatin do ta shihni në më pak se 7 ditë!
Për më shumë informata rreth këtij produkti klikoni këtu: Cityshop.tv
Për porosi kontaktoni në:
TEL:
044 / 049 – 260-900
VIBER
+38344 260-900
Prezantimi i Programit Arti Soup përmes Video-Reklamës

 

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.