Si të dukeni me stil edhe gjatë shtatzënisë (Foto)

0
529

Tek veshjet e shtatzënisë gjithmonë është synuar komoditeti dhe rehatia

Mirëpo këtë teori e kanë ndryshuar yjet e tapeteve të kuqe të cilat kanë treguar se mund të dukeni elegante dhe me shumë stil edhe gjatë shtatzënisë.

Vajzat e njohura të ekranit ju japim disa ide se si të shkëlqeni edhe gjatë muajve në pritje të fëmijës.

//21media/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.