Shapkat e verës 2018: Modelet për në plazh dhe në qytet

0
1

Komode ashtu si një palë atlete, edhe këtë vit shapkat do të jenë mikeshat tona më të mirë të verës.

Të kombinueshme me fustane të shkurtër, të gjatë, funde, pantallona elegante e xhinse casual do të na shoqërojnë në qytet, në plazh, nëpër coktaile, etj.

Shfletoni galerinë dhe zgjidhni të preferuarat tuaja:

//shije/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here