Sfida 3 ditore. Vaji që shkatërron të gjitha shenjat dhe njollat në lëkurë

0
1457

Lëkura është organi më i ndjeshëm ndaj lëndimeve. Shqetësimet më të mëdha të saj janë njollat apo shenjat që mbeten nga aknet, strijat apo probleme të tjera.

Ka një vaj të mrekullueshëm që i heq të gjitha shenjat e strijave, plagëve apo lëndimeve të tjera nga lëkura në vetëm 3 ditë.

Kështu, ju do të vini re një ndryshim të madh që në 3 ditët e para të përdorimit dhe aplikimit të tij.

Përbërësit:

  • Vaj kokosi
  • Petale trëndafili

Përgatitja dhe përdorimi:

  • Hidhni një filxhan vaj kokosi në një enë. Shtoni petale të thara trëndafili. Gatuajini në temperaturë mesatare për 20 minuta. Largojini nga zjarri, lërini të ftohen dhe më pas kullojini.
  • Aplikojeni këtë vaj çdo natë para se të flini në zonat ku keni shenja apo njolla lëkure. Masazhojeni për disa minuta dhe mbajeni gjatë gjithë natës. Lëkurën e lani në mëngjes sapo të zgjoheni, në mënyrë që efektet të jenë më të mëdha.
//shije/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.