Rrobat për sezonën e verës që mund t’i bëni vetë

0
135

Çdo grua ka në dollapin e saj disa rroba që nuk i vesh më. Disa prej tyre të vjetruara, disa të reja por që thjesht rrinë aty dhe zënë shumë hapësirë.

Mos u ngutni t’i vendosni këmishat, fustanet dhe bluzat e vjetra e që nuk i veshni më thellë në dollapin tuaj e as mos i hidhni – nëse shtoni vetëm një detaj të vogël, ju mund t’i bëni rrobat tuaja shumë trendi dhe krejtësisht unike.

Më poshtë gjeni disa këshilla dhe truqe se si ju mund të transformoni rrobat tuaja të mërzitshme dhe të vjetra në diçka shumë të bukur.

Ndryshojeni fustanin tuaj duke i shtuar ngjyrë të re

Fjongot janë gjithmonë një ide shumë e bukur

Shtoni dantellë bluzave tuaja

Dekorojeni bluzën ose këmishën tuaj me perla

Krijoni një bluzë ‘cool’ me pjesën e shpinës të hapur

Shndërrojeni fustanin e gjatë në një fustan të shkurtër veror

Krijoni një pulovër trendi me pjesën e shpinës të hapur

Ju mund të krijoni vetë një dizajn unik për rrobat tuaja 

Shihni këmishën tuaj nga një perspektivë tjetër

Shtoni detaje të lezetshme rrobave

Dantella (tyli) mund ta shndërrojë një bluzë të zakonshme me ngjyrë të zezë në diçka shumë të bukur

 Perlat do të bëjnë rrobat tuaja shumë shik

Transformojeni bluzën tuaj përtej të imagjinueshmes

Përdorni tentene për rrobat

Mund ta aplikoni një dizajn të thjeshtë në bluzat me mëngë të gjata

Shallin e vjetruar mund ta bëni bluzë të shkurtër

Mund të krijoni fustan veror nga këmisha e meshkujve

Një pulovër i mërzitshëm mund të kthehet në një veshje shumë simpatike

Edhe bluzat e vjetruara mund të kthehen në fustan trendi

Mund të vendosni dizajne në cilat do rroba që ju doni

Kthejeni bluzën e të dashurit ose vëllaut në diçka shumë të bukur

Shtoni tyl në rrobat tuaja


//klanosova/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.