Rënie nga pesha, detoks dhe tonifikim me një pije të thjeshtë!

0
12

Një ndër pijet e preferuara të Jassica Alba. Ajo e konsumon çdo ditë, për të mbajtur trupin në formë, ndaj ju ftojmë ta provoni. 

Përbërësit:

 • 1 kastravec i larë dhe i qëruar
 • 2 duar lakër jeshile (kale) të copëtuar
 • 2 selino të copëtuara
 • 2 limona
 • 2 mollë jeshile të qëruara
 • 1 lugë çaji xhinxher i freskët

1.      2. 

3.   4.

5. 6. 

 

 •  

  Përgatitja:

  • Hidhini në mikser të gjitha dhe frulojini së bashku.
  • Nëse doni që lëngu të jetë paksa i ëmbël përdorni pak shalqi ose ëmbëlsojeni me mjaltë.
  • E konsumoni disa herë në ditë për të pasur rezultat!

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.