Nuse… me fjongo

0
48

Mbyllini sytë dhe mendoni për një detaj romantik dhe femëror, nëse mendoni për fjongon jeni në rrugën e duhur.

Fustanet e nuses së këtij sezoni rikthehen me fjongo. Diskretë dhe voluminozë janë shumë të rëndësishëm, janë një element klasik që vijnë nga dizenjuesit më të  mirë për sezonin 2017.

Monique Lhuillier i përdor për të belin, Oscar de la Renta dhe Rosa Clara për të dekoruar shpatullat dhe shpinën. Propozimet janë të shumta prandaj nëse ndiheni “nuse.. me fjongo”, shihni galerinë. /tch/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.