Mjeshtrat e kafesë sjellin dekorin që do t’ju habisë

0
37

Nëse kërkoni për disa xixa në jetën tuaj, mund ta shihni në gjënë më të zakonshme që konsumoni.glitter-coffee-fb-1

Një trend i ri ka filluar në shërbimin e kafes, në të cilën përdoren xixa si dekor.

Kjo gjë po ndodh në një kafene, që quhet ‘Coffee By Di Bella’ dhe gjendet në Britaninë e Madhe.

Kostoja për një kapucino ose kafe me xixa ngjyrë floriri apo argjendi mund të kushtojë rreth 3.50 paund.

Nuk dihet ekzaktësisht se cfarë janë, por mendohet të kenë përbërje sheqeri. //rtk/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here