Lexojeni recetën magjike që djeg yndyrat në trup

0
4557

Secili prej nesh është në kërkim të metodave më të thjeshta dhe më efikase për të pasur trup të rregullt si dhe për t’u ndjerë mirë me veten. Depozitimi i yndyrnave në zonën e barkut është një problem që mundon shumicën e njerëzve, e posaçërisht femrat. Më poshtë mund ta lexoni një recetë “bombë” që do t’ju vijë në ndihmë menjëherë.

Përzieni:

Uthull molle – 2 lugë çaji
Lëng qitro ¬ 1 filxhan
Mjaltë – 1 lugë

grapefruit-6249

Të gjithë këta përbërës përzieni në një blender derisa të fitoni një masë homogjene. Pastaj, pini këtë pije të mrekullueshme yndyrë¬djegëse para drekës dhe në darkë çdo ditë. Rezultatet mund të shihen edhe pas javës së parë. Shumica e grave që kanë përdorur këtë pije kanë humbur rreth një centimetër në bel që në javën e parë.

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.