Lëngu që ju ndihmon të eliminoni gërhitjen

0
277
Gërhitja është një problem i dëmshëm për shëndetin por mund të jetë edhe një faktor negativ në raportin martesor.

Një nga gjërat kryesore që ndikon në gërhitje është mukusi i tepërt. Prandaj në qoftë se mund të zvogëloni sasinë e mukozës do të lironi rrugët e frymëmarrjes dhe do të evitoni gërhitjen. Ky lëng do të ju ndihmoj në eliminimin e mukusit të tepërt.

ger

Përbërësit:
Gjysmë limoni, një copë xhenxhefil, dy mollë dhe dy karrota.

Përgatitja:
Gjithë procesi i përgatitjes zgjatë jo më shumë se 6 minuta. Përzieni të gjithë përbërësit në blender dhe pijeni lëngun natyral të përftuar i cili është shumë i shëndetshëm dhe shumë efektiv kundër gërhitjes./Mesazhi/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here