Lëngu nga rrushi i thatë dhe lakra vjollcë që bën mrekulli…

0
180

Në vijim ju sjellim recetën që pakëson thartirën në lukthin dhe organizmin tuaj, ndikon si antibakterial.

Përbërësit:
  • 1/4 e lakrës vjollcë;
  • 1 kopër;
  • 200 g rrush të thatë;
  • 1 limon.
Përgatitja:

Lakrën e copëtuar në copë të vogla e futni në blender. Më pas shtoni koprën e copëtuar, rrushin dhe lëngun e limonit. Përzieni mirë, lëngun e konsumoni menjëherë.

//femina/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.