Lëng rrushi, mjaltë dhe uthull molle për të humbur peshë!

0
78

Humbja e peshës nuk është një proçes i lehtë, në fakt shumë njerëz e konsiderojnë mision të vështirë. Ju mund ta përgatisni atë lehtësisht në shtëpi dhe ta provoni!

Përbërësit:

  • 1 flixhan me lëng rrushi
  • 1 lugë mjaltë
  • 2 lugë uthull molle

Përgatitja:

  • Përzieni të gjithë përbërësit sëbashku dhe konsumoni pijen gjysmë ore para çdo vakti.
  • Kjo përzierje do të shkrijë kilet e tepërta në kohë rekord dhe rezultatet do t’ju befasojnë!
//shije/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.