Largoni celulitin shpejt dhe lehtë me MISTYLISSE nga CITYSHOP

0
134

MISTYLISSE është trajtim revolucionar kundër lëkurës me celulit dhe me yndyrë të tepërt që vepron me efekt kriotermik.

MISTYLISSE ndikon drejtperdrejt në zonat me celulit e yndyrë të tepërt.

Ky produkt ju ndihmon të:

  • djegni yndyrën,
  • tonifikoni lëkurën,
  • të dukeni mahnitshëm.

E gjitha që ju duhet të bëni është ta aplikoni sprejin dhe ta lini që formula e tij speciale ta bëjë efektin e vet.

Aplikoni sprejin dy herë në ditë:
Depërtimi i Sprajit Mistylisse në lëkurë:
Sistemi revolucionar i aplikimit të këtij spreji krijon një mjegull të mikropërbërësve që depërtojn lehtë dhe thellë në lëkurë.

Mistylisse është produkt që aplikohet lehtë sepse mikro përbërësit e tij depërtojnë thellë në lëkurë pa pasur nevojë ta fërkoni ashpër atë.

Përdorni Mistylisse në zonat tuaja problematike me celulit dhe shijoni pamjen perfekte që do ua jap ky sprej.

Sprejin mund ta aplikoni:

  • Në kofshë,
  • Në bark,
  • Në këmbë.

Me Mistylisse abdomeni juaj do të jetë më i formësuar dhe ju do të keni këmbë, kofshë dhe bark pa celulit

Për më shumë informata rreth këtij produkti klikoni këtu: Cityshop.tv
Për porosi kontaktoni në:
TEL:
044 / 049 – 260-900
VIBER
+38344 260-900

Prezantimi i sprejit Mistylisse përmes Video-Reklamës

 

 

 

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.