Kjo bimë shpëtoi jetën e mamasë time. Doktorët u mahnitën!

0
586

2 vite më parë, mamaja ime u rrëzua, thyeu kockën e legenit dhe u shtri në krevat për një kohë të gjatë. Që nga atëherë funksionet vitale dhe jeta e saj normale mori fund.

Pas operacionit të kockës së legenit ajo qëndroi e shtrirë në krevat për 2 vite të tëra. Çdo ditë që kalonte aq më e dobët ndihej. Pas shumë kërkimesh e gjeta zgjidhjen tek mjekimet popullore. Dhe në më në fund pashë rezultate. Ja cili është ilaçi:do_uong_thanh_loc_phoi

Përbërësit:

  • Majdanoz
  • Rozmarinë
  • Gjethe dafine
  • Mjaltë
  • Xhinxher

Përgatitja:

Të gjithë përbërësit hidhini në një enë dhe shtoni 1 litër brandy(pije alkoholike). Kjo përzierje duhet të qëndrojë e pa hapur për 15 ditë dhe duhet të konsumohet 1 lugë çdo mëngjes dhe çdo mbrëmje./Shije//

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here