Dasmat e verës, fustanet me ngjyra e të gjatë tendenca e këtij viti

0
75

Sezoni i verës është i mbangarkuar me dasma. Shumica e njerëzve vendosin që t’i japin fund beqarisë në stinën më të nxehtë të vitit.

Për vajzat një dasmë është “problem” më vete, pasi duhet të gjejnë fustanin, këpucët dhe gjithashtu duhet të realizojnë grimin e duhur. Mirëpo, ne sot do t’ju japim zgjidhje vetëm për njërin nga këto probleme.

Përmes këtij artikulli ju do të shihni se cilat janë tendencat më të fundit të fustaneve të dasmave në verë. Ajo çfarë duhet të bëni, nëse jeni e ftuar në një dasmë këtë sezon është të guxoni me ngjyrat dhe me modelet.

Ngjyrat duhet të jenë të ndezuara, ndërsa modelet edhe pse është vapë mund të vishni fustane me mëngë të gjata, mjafton që të dukeni bukur dhe ndryshe nga të tjerat. Më poshtë mund të shikoni se cilat janë sugjerimet tona për një dasmë në verë.

//lapsi/

SHPËRNDAJE
ParaPeshk nё mёnyrё Italiane
PasPite me ton
Infosite
Në Sofra do të gjeni informacione dhe këshilla të dobishme për shëndetin, tryezën dhe shtëpinë tuaj. Zbuloni gjithçka ju duhet për një jetë më të qetë e të lumtur me familjen tuaj!

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.