Ballina Festa Evente Ç’të veshim në një festë buzë detit ose pishinës?

Ç’të veshim në një festë buzë detit ose pishinës?

0
72

Si do të jetë look-u juaj prej të ftuarish këtë verës? Pëlhura chic si mëndafshi e dantella, rafinim dhe freski në një outfit të vetëm.

Mbështetuni tek fustanet pa mëngë ose monoshpatull. Këpucët duhet të jenë rigorozisht të hapura: sandale lëkure argjendi, perla, dhe lidhëse ‘lace up’.

Po ashtu kemi ide edhe për çantën dhe aksesorët që do të mbani. Për më tepër shihni fotot në galeri.

//shije/
SHPËRNDAJE
ParaHoroskopi ditor – 5. korrik 2018
PasReceta e Hot Dog-ut klasik
Infosite
Në Sofra do të gjeni informacione dhe këshilla të dobishme për shëndetin, tryezën dhe shtëpinë tuaj. Zbuloni gjithçka ju duhet për një jetë më të qetë e të lumtur me familjen tuaj!

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.