Më të lexuarat

Recetë 15 minutëshe që largon përgjithmonë qimet nga fytyra juaj

Edhe femrat kanë qime në fytyrë dhe për këtë nuk ka asnjë befasi. Nëse jeni prej atyre femrave që e keni këtë problem, mos...

Të fundit

Makarona me pulë dhe avokado

Një pjatë që të mban të ngopur deri në vaktin e radhës dhe mjaft e shëndetshme. Përgatitet në vetëm 30 minuta. Përbërësit: 200 gr makarona 250 gr...

Arkiva e të gjitha postimeve: