Asnjë postim për tu shfaqur

Më të lexuarat

Recetë 15 minutëshe që largon përgjithmonë qimet nga fytyra juaj

Edhe femrat kanë qime në fytyrë dhe për këtë nuk ka asnjë befasi. Nëse jeni prej atyre femrave që e keni këtë problem, mos...

Të fundit

Makarona me mish tё bluar

Makarona me mish tё bluar   Përbërësit: 400 gr makarona 350 gr mish i bluar 4 lugё vaj vegjetal 2 domate 1 qepë 1 thelbë hudhër kripë piper       Hapat: Nё tiganin e thёllё dhe tё vajosur fёrgojmё qepёn dhe thelbin e...

Dredhanik me mollë

Arkiva e të gjitha postimeve: