Më të lexuarat

Recetë 15 minutëshe që largon përgjithmonë qimet nga fytyra juaj

Edhe femrat kanë qime në fytyrë dhe për këtë nuk ka asnjë befasi. Nëse jeni prej atyre femrave që e keni këtë problem, mos...

Të fundit

Makarona me mish tё bluar

Makarona me mish tё bluar   Përbërësit: 400 gr makarona 350 gr mish i bluar 4 lugё vaj vegjetal 2 domate 1 qepë 1 thelbë hudhër kripë piper       Hapat: Nё tiganin e thёllё dhe tё vajosur fёrgojmё qepёn dhe thelbin e...

Dredhanik me mollë

Arkiva e të gjitha postimeve: