Më të lexuarat

Recetë 15 minutëshe që largon përgjithmonë qimet nga fytyra juaj

Edhe femrat kanë qime në fytyrë dhe për këtë nuk ka asnjë befasi. Nëse jeni prej atyre femrave që e keni këtë problem, mos...

Të fundit

Dior sjell frymën feministe në sfilatën e fundit

Dior ka mbushur pasarelën me deklarata politike inspiruar nga kultura e të rinjve e viteve 1960’ta, gjatë Javës së Modës në Paris. Maria Grazia Chiuri,...

Citysale

Arkiva e të gjitha postimeve: