Më të lexuarat

Recetë 15 minutëshe që largon përgjithmonë qimet nga fytyra juaj

Edhe femrat kanë qime në fytyrë dhe për këtë nuk ka asnjë befasi. Nëse jeni prej atyre femrave që e keni këtë problem, mos...

Moti

Pristina
clear sky
25 ° C
25 °
25 °
33%
8.7kmh
0%
Wed
14 °
Thu
19 °
Fri
20 °
Sat
19 °
Sun
21 °

Të fundit

Ja përse nuk duhet ta lini kurrë qenin t’ju lëpijë në...

Ju mund të mendoni se është e bukur, ajo gjuha e madhe, e lagësht dhe e përtypur që del nga nofullat e qenit tuaj...

Valuta

EUR - Euro
USD
0.8585
TRY
0.2417

Arkiva e të gjitha postimeve:

sofra.alsofra.info
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar