Bluzat sportive, më të preferuarat e yjeve

0
38

Bluzat sportive (hoodie) janë një veshje e domsdoshme në dollapin e secilës prej nesh, dhe figurat e njohura në botë të artit nuk bëjnë përjashtim. Madje i veshin shpesh në kohën e lirë për të qënë më komode por dhe në modë në të njëjtën kohë.

Mjafton me xhinse, apo streçe lëkure për të kompletuar lukun tuaj sportiv dhe jo vetëm. Janë një veshje perfekte për të shpërndarë shijet më elegante.

Me kapuç apo zinxhir, apo dhe të thjeshta me disa mbishkrimi me ngjyra, të ngushta apo të gjera, çdonjëra në versionin e vet. Shihni se si i kanë kombinuar yjet e famshëm.//tch/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.