Një përdoruese e YouTube ka zbuluar një metodë të re për bërjen e flokëve kaçurrele, pa ujë dhe pa nxehtësi. Në fakt, e gjitha çfarë ju duhet është një letër tualeti.

Nicole Skyes, nga Kalifornia, ka treguar në videon e saj të postuar në YouTube se si t’i bëni flokët kaçurrele me letër tualeti. E gjitha çfarë duhet të bëni është të veproni si ajo në video. /express/ 

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.