Ata e quajnë këtë vrasësin e mbipeshës, ajo që bën është praktikisht një mister

0
551

Nëse pas shumë përpjekjeve për të humbur peshë nuk keni arritur t’ia dilni me sukses, mos e humbni shpresën.

Kjo, sepse dobësimi kërkon në radhë të parë një vendosmëri dhe një vullnet të hekurt për të arritur qëllimin. Jo të gjithë e arrijnë atë që në përpjekjen e parë, por kjo nuk është arsye për t’u dekurajuar. Përtej dietave, ju mund të zgjidhni edhe metoda më të thjeshta dhe të shpejta që përshpejton procesin e dobësimit.

Kjo është një mënyrë e mirë për të pasur një trup siç e keni ëndërruar. Një proces i ngadaltë, por i sigurtë dhe pa efekte anësore. Yndyra është e përqëndruar kryesisht në zonën e barkut dhe është shumë e vështirë për t’u eliminuar. Kështu, kjo recetë është zgjidhja që ju duhet.dommm

Përbërësit:
2 domate
4 thelpinj hudhër
250 ml ujë
50 ml lëng limoni
Kube akulli

Përgatitja:
Pastroni domatet, qëroni hudhrat dhe prejini në copa. Vendosini në një blender. Miksojini derisa të treten plotësisht. Më pas shtoni ujin, lëngun e limonit dhe disa kube akulli derisa të bëni një përzierje homogjene. Pijeni këtë në çdo kohë të ditës dhe përsëriteni 2 ose 3 herë në javë. Mos harroni të përfshini fruta, perime të freskëta dhe shumë ujë në dietën tuaj.//shije/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here