Alma Çupi: Si i humba 7 kilogramë në më pak se dy muaj!

0
404

Gazetarja Alma Çupi tregoi sesi arriti të humbasë 7 kg për dy muaj.

Alma tregoi se për hir të emisionit të saj “Histori Shqiptare” i duhet të jetë gjithnjë në lëvizje e si rrjedhojë jo  pak herë i është ngjitur malit.

Joga edhe kërcimi janë gjithashtu pjesë e pandarë e saj.

Por edhe dieta që ndoqi me dy vezë në ditë, një banane, një avokado dhe sallatë për darkë rezultoi të ishte tepër efektive në humbjen e 7 kg në më pak se dy muaj.

Tani e mësuat edhe ju. Lëvizni sa më shumë, ndryshoni regjimin ushqimor dhe kilogramët shtesë s’do të jenë tjetër veçse një makth i keq!

//shije/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.