14 shkurti, festoni me të kuqen

0
40

14 shkurti është rasti i duhur për të veshur diçka të kuqe, ngjyra më pasionale dhe joshëse. Ja treveshje që dë të fitoni vëmendjen e tij!

Nëse jeni një romantike e pashërueshme, fokusohuni në një fustan off sholuders me një jakë të madhe. I kombinoni me aksesorë ngjyrë argjendi, ose të zeza.6b0ca35d04b66885b4351ad899a94203

Për një rezultat më bazik, kombinoni të kuqen me të zezën.

Revista Grazia na sugjeron një minifustan me palosje dhe jakë V dhe një triko të zezë me prerje mashkullore.

Shtoni një shije rock me një palë çizme të shkurtra me takë të larta.

Nëse dëshironi të provokoni me stil, vishni një fustan slip-dress që luan me lëvizjet dhe ka efektin shoh-nuk shoh.

Një veshje asimetrike që mbulon e zbulon këmbët në çdo hap.

Plotësojeni me aksesor të ngjyrës nude.
//tch/

Komento

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.