Valuta

EUR - Euro
USD
0.8145
TRY
0.2153
HKD
0.1041
AUD
0.6479
BRL
0.2549
THB
0.0255

Mjeksi Alternative

Kombinimi i këtyre ushqimeve nxit tretjen për 15 minuta!

Në kohën e festave tryezat janë përplot ëmbëlsira me të cilat kënaqemi, mirëpo trakti ynë digjestiv, të cilit i nevojiten fibra, këtë nuk e...

Promo

Të fundit

Moti

Pristina
broken clouds
-1 ° C
-1 °
-1 °
68 %
3.1kmh
75 %
Fri
-2 °
Sat
1 °
Sun
8 °
Mon
7 °
Tue
5 °

Citysale

Karriera

557 Ndjekësit
Ndjek
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar